Muammer Benzeş

"Duyduklarım, gördüklerim, bildiklerim..."

NAVIGATION - SEARCH

Windows 7 lansmanına özel ücretsiz antivirüs ve güvenlik yazılımı

Duyurular . İpucu . Windows 7

Windows 7 lansmanının gerçekleştirileceği gün olan 22 Ekim'de bazı antivirüs firmaları bu güne özel bir avantaj olarak Windows 7 ile çalışan antivirüs programlarını ücretsiz sunuyorlar.

Kaspersky, Panda, Norton ve IOBit Security firmalarının yaptığı bu kampanyadan sadece 22 Ekim tarihinde ilgili sayfalara girilerek faydalanılabilecek. Bu adreslerden indirilebilecek olan güvenlik yazılımları 1 yıl süreyle ücretsiz olarak lisanslı kullanılabilecek.

Bu fırsatı kaçırmamak için gerekli adresler şöyle :

- Kaspersky Internet Security 2010

- Panda Internet Security 2010

- Norton Internet Security 2010

- IOBit Security 360 Pro

Sadece bir gün için geçerli olan bu fırsatı kaçırmayın!

Organik Yazılım Günü 1.5

CodePlex . Duyurular . Seminer

Yaklaşık 4 ay önce Organik Yazılım Günü etkinliği yapmayı planlamıştık. Bu etkinlikte amacımız Microsoft teknolojileri ile de açık kaynaklı projeler geliştirilebildiğini göstermekti. Ancak yaşanılan elektrik kesintisi neticesinde etkinliği çok farklı bir şekilde gerçekleştirmiştik :)

Verdiğimiz bu kadar süre aradan sonra etkinliği yeniden yapmak istedik. Böylece hem gerçekleştiremediğimiz etkinliği gerçekleştirmek hem de bundan sonraki açık kaynak etkinlikleri için bir başlangıç yapabilmeyi umuyoruz. Bu yüzden de adını Organik Yazılım Günü 1.5 olarak belirledik :)

Programın ilginç yanlarından biri konuşmacılardan 5 tanesinin MVP, 2 tanesinin de MSP ünvanına sahip olması. Dolayısıyla bilgileri ilk ağızdan ve uzmanlarından alıyor olacaksınız. Aslında her konuşmacı genel itibariyle anlattığı konu ile ilgili çalışmalar da yürütüyor bir yandan. Bu da pratik bilgilerin de aktarılacağı anlamına geliyor. Detayları geldiğinizde göreceksiniz zaten...

Aşağıda program ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz :

 

Programa katılabilmek için kayıt işlemlerini www.inetatr.org sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Umarım bu sefer elektrikler kesilmez :)

Yandex.Metrica